Pielgrzymka do sanktuarium św. Jana Pawła II

19 sierpnia parafianie nawiedzili sanktuarium poświęcone św. Janowi Pawłowi II w Krakowie. Była to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu. Przed południem uczestniczylismy we Mszy św. Pózniej ksiądz pracujacy w sanktuarium opowiadział nam jego historię i oprowadził po kościele. Duze wrażenie zrobiły na nas mozaiki w kościele górnym.

Po południu poszliśmy do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Okazuje się, że obydwa miejsca pielgrzymkowe są umiejscowione bardzo blisko siebie. Tam uczestniczylismy w nabożeństwie Koronki do Miłosierdzia Bozego. Prawie cała duza bazylika była wypełniona pielgrzymami.

Dzień sobotni był ciepły, pochmurny, czasem wygladało słońce. Ale dobrze, że nie padało.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved