Pielgrzymka do Częstochowy

23 września w piątek parafianie z Wilczkowa i Malczyc wraz z ks. Piotrem i ks. Jarosławem uczestniczyli w pielgrzymce w ramach  Archidiecezjalnej Pielgrzymki Duchowieństwa i Wiernych na Jasną Górę.

O godz. 15.00 po klasztorze jasnogórskim oprowadzał nas przewodnik, o. Paulin. Nawiedziliśmy cudowny obraz Matki Bożej, zwiedziliśmy Salę Rycerską, Jasnogórską Golgotę,  Bastion św. Rocha.

Po odpoczynku o godz. 18.15 wszystkich pielgrzymów z Archidiecezji Wrocławskiej  przywitał ks. Marian Biskup, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Wrocławskiej. O godz. 18.30 rozpoczęła się w bazylice Msza św. pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Józefa Kupnego. Po czuwaniu modlitewnym uczestniczyliśmy jeszcze w Apelu Jasnogórskim.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved