Ogłoszenia parafialne

Niedziela Świętej  Rodziny Jezusa Maryi i Józefa

31.12.2017.

Wspomnienia liturgiczne:

 – w  poniedziałek: Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. będą odprawione w następujących godzinach: Mazurowice o godz. 1400,  Rusko o godz. 1500, Kwietno o godz. 1600, Wilczków o godz. 1700.

– we wtorek: św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu

–  I piątek miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W tym dniu odwiedzę chorych z NS.

w sobotę:  uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę.

W sobotę w uroczystość Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym w Wilczkowie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu scholi z naszej parafii i wspólne kolędowanie. Początek o godz. 17.00

Na czas kolędy Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko w Wilczkowie. Od poniedziałku do piątku o godz. 900

Przypominam o pielgrzymce w czerwcu do Gietrzwałdu, Świętek Lipki i Wilna. Zapisało się już 30 osób. Na razie nie trzeba wpłaty pieniędzy, tylko o zgłoszenie chęci uczestnictwa.

Po Mszy św.  będę przyjmował  zapisy  na wycieczkę planowaną w czasie ferii  zimowych do schroniska Andrzejówka. Koszt 15 zł.  W poniedziałek 15 stycznia   jadą dzieci i rodzice z Mazurowic i Ruska  . 16 stycznia, we wtorek dzieci i rodzice z Kwietna  i Wilczkowa .                     O godz. 0730 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 745 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1500. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Plan wizyty duszpasterskiej:

31 grudnia, niedziela: ul. Łąkowa od15.00

02 stycznia, wtorek: Kolonia

Środa, 03 stycznia:  ul. Malczycka od końca i ul. Szkolna od 15.00

Czwartek, 04 stycznia:  ul. Polna  od 15.00

Sobota, 28 stycznia: ul. Podleśna od 14.30

Niedziela, 07. stycznia: ul. Główna nr nieparzyste od godz. 15.00

Poniedziałek, 08 stycznia:  ul. Główna nr parzyste od 15.00

Zapowiedzi przedślubne

Jaśkiewicz Mateusz Łukasz zam. w Środzie Śl;    Betnar Monika Róża za. w Środzie Śl.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Bożena Broszkiewicz, Agnieszka Reluga. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Monika Szewczak, Lucyna Gruda. Proszę o posprzątanie kościoła w piątek.

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Jolanty Gołąb i rodzinie pani Erwiny Styczkowskiej.    O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Krystyny Zielińskiej, Jadwigi Zielińskiej. Proszę o posprzątanie kościoła w piątek.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Magdaleny Zaczyk panią Danutę Wozniak. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Grety Żerdzińskiej i Marii Stachowicz. Proszę o posprzątanie kościoła w piątek.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved