Ogłoszenia parafialne

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

08 lipca 2018

  1. Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Benedykta, Patrona Europy.

-w środę: św. Benedykta, patrona Europy

– w czwartek: św. Brunona z Kwerfurtu

– w piątek: świetych pustelników Andzreja Świerada i Benedykta

 

W pierwszą sobotę miesiąca sierpnia czyli 04 sierpnia organizuję pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie i do Legnicy, do kościoła, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny. Koszt: 45 zł. Chętnych zapraszam do zakrystii po mszy św.

 

Od dzisiejszego dnia po południu do soboty 14 lipca nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę się zgłaszać do ks. proboszcza z Malczyc.

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

  1. Damian Tadeusz Bławat w Zaborze Wlk. i Sylwia Dominika Plewińska zam. w Rusku. Zap II.
  2. Łukasz Nowak w Kwietnie i Kaja Rejek zam. w Kwietnie. Zap. II.
  3. Daniel Rychlewski w Środzie i Małgorzata Stachowicz zam. w Środzie zap. II

 

 Mazurowice: Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Renata Wysocka i Magdalena Waszkowicz.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani

 

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszym kościele. Zapraszam w niedzielę 22lipca na godz. 13.30. Mszy św. będzie przewodniczył . Ks. prof. dr hab. Józef Pater dyrektor Muzeum Archidiecezji Wrocławskiej. Podczas Mszy św. poświęci on witraż ku czci Sługi Bożego kard Stefana Wyszyńskiego.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie pani  Halina Kufera i Halina Kalarus. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuta Chrząstka i Justyna Zadworna.

O skoszenie trawy wokół kościoła proszę panów: Adam Walkiewicz, Gabriel Pleśnierowicz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie Krystyny Gronek i Gabrieli Bednarczyk  . O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Anna Biały, Martyna Rybiałek.

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved