Ogłoszenia parafialne

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

 10.06.2018r.

  1. Wspomnienia liturgiczne:

– W poniedziałek: św. Barnaby

– w środę: św. Antoniego z Padwy

– w czwartek: bł. Michała Kozala bpa

  1. Informacje dla uczestników pielgrzymki do Gietrzwałdu, Św. Lipki i Wilna. Zbiórka w czwartek 14 czerwca o godz. 22.30 na placu przed kościołem w Wilczkowie. Wyjazd o 23.00. Ranno po przyjeździe toaleta, o 7.00. Msza św. w sanktuarium. Śniadanie we własnym zakresie na sali u sióstr zakonnych ( kanapki zabrać ze sobą w czwartek wieczór do autobusu; herbata będzie na miejscu). Później oprowadzenie po sanktuarium. Dalej przejazd do Świętej Lipki. Zabrać ze sobą dowód osobisty i 30 E w bilonie i banknotach.

W niedzielę za tydzień Msze św. w parafii będzie odprawiał o. Robert Kycia ze zgromadzenia Księży Klaretynów.

5.Zakończył się pierwszy etap budowy miejsca postojowego przy naszym kościele. Dziękuję serdecznie panu Jerzemu Tlauce za wykonanie tej inwestycji. Dziękuję panu Stefanowi Gryczowi za załatwienie niezbędnej dokumentacji i pomoc w budowie. Dziękuję bardzo panu Bilińskeimu i jego współpracownikowi za przywiezienie materiału budowlanego i prace ziemne. Dziękuję Wójtowi Gminy Malczyce panu Piotrowi Frankowskiemu za kostkę brukową. Koszt pierwszego etapu tej inwestycji- 7 tysięcy zł. Za rok będzie ułożona na powierzchni parkingu kostka, krawężniki  i studzienki kanalizacyjne. W tym tygodniu zostanie jeszcze utwardzona powierzchnia i na następną niedziele można już korzystać z parkingu.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Jolanta Łupkowska Irena Cieloch.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Joanna Jürgens i Magdalena Fila

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie pani Marianna Wolaszek i Iwona Rydzanicz . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani, Iwona Wolaszek i Ewa Wolaszek. O skoszenie trawy wokół koscioła proszę panów: Czesław Kramek, Dariusz Kramek

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Bożeny Langier i Eugenii Okrzos. O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Ewa Caban i Agnieszka Maciejczyk.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved