Ogłoszenia parafialne

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22.04.2018r.

 

  1. Dziś jeszcze zostanie udzielony s. bierzmowania młodzieży naszej parafii przez biskupa Edwarda Janiaka w Rusku o godz. 13.30.
  2. Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. Wojciecha Głównego Patrona Polski

– w środę: św. Marka Ewangelisty

  1. Próba liturgii dzieci pierwszokomunijnych w czwartek i piątek o godz. 17.00.
  2. W sobotę ministrantki i ministranci wyjeżdżają do Wrocławia na grób + ks. proboszcza Stanisława Jakubowskiego, do parku trampolin i do KFC. Zbiórka                  o godz. 09. 30. Na placu przed kościołem w Wilczkowie.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Janina Jachymska i Anna Przedwolska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Stanisława Posacka i Emilia Łapot

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Magdaleny Smolińskiej i Czesławy Kielesińskiej  .  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Zdzisławy Stenner.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła  rodzinie pani  Grażyny Zarzyckiej i Anety Zarzyckiej .   O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Anny Nowackiej i Grażyny Włoch.

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved