Ogłoszenia parafialne

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

08.04.2018r.

 

  1. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam do kościoła parafialnego na Mszę św. w tym dniu o godz. 18.00.
  2. Próba liturgii do s. bierzmowania w środę o 18.30 i w piątek o 18.45 w kościele w Rusku.
  3. Próba liturgii dzieci pierwszokomunijnych w czwartek i piątek o godz. 17.00.
  4. Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w następną niedzielę w Kwietnie o godz. 15.00.
  5. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych I Komunii św. odbędzie się w niedzielę  15 kwietnia o godz. 18.00 w kościele w Wilczkowie.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Teresa Rębisz-Kilian i Aniela Ambroż. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Mariola Fedyczkowska i Hieronima Szkudlarek

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Danuty Mróz i Renaty Bulik.                      O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Kingi Wolaszek.

22 kwietnia w niedzielę w naszym kościele będziemy gościć ks. biskupa Edwarda Janiaka. Udzieli on młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Obecność ks. bpa Edwarda będzie także okazją do podziękowania ks. biskupowi za jego pomoc okazaną w początkowej fazie budowy naszego kościoła ( sprawy związane z projektem kościoła: znalazł projektanta i sponsorował projekt). Po wielu latach budowy nasz kościół jest już piękny, dobrze wyposażony i warto, aby ks. bp. zobaczył ten efekt końcowy waszego trudu, ofiar pieniężnych, które co miesiąc składacie na nasz kościół. Msza św. 22 kwietnia będzie odprawiona o godz. 13.30. zapraszam wszystkich na to dziękczynienie.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła  rodzinie pani  Beaty Jagielskiej i Agaty Czerwiec.  O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Grażyny Zarzyckiej i Anety Zarzyckiej.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved