ogłoszenia parafialne 09.07.2017r.

14 niedziela zwykła.

Wspomnienia liturgiczne

– we wtorek: św. Benedykta, Patrona Europy.

-w środę: św. Brunona z Kwerfurtu

– w czwartek: świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 

W sobotę 15 lipca wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia. Kierowca autobusu zabierze najpierw pielgrzymów z Kwietna o godz. 05.15 ( przystanek autobusowy); z Wilczkowa o godz. 05.25 ( przystanek autobusowy); z Ruska o 05. 35 ( przystanek autobusowy w kierunku Mazurowic); z Mazurowic o godz. 05.45 ( koło krzyża).

 

Mazurowice:

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Janina Jachymska   i rodzinie pani Anna Przedwolska .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Emilia Łapot i rodzinę pani Stanisława Posacka.

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszym kościele. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę 23 lipca o godz. 13.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. prałat Bolesław Sylwestrzak z Malczyc, a słowo Boże wygłosi ks. mitrat Michał Szlaga duchowny  Kościoła Prawosławnego w Malczycach.

 

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ludwiki Fedec i Renaty Stasiaczyk. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Agnieszki Zięcina i Marii Moroz. O skoszenie trawy wokół kościoła proszę panów: Kazimierz Zimiński, Dawid Zimiński, Przemysław Rybczyński.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Anny Biały  i rodzinę pani Martyny Rybiałek .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Anny Chrząstki i rodzinę pani Katarzyny Chrząstki.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved