Ogłoszenia duszpasterskie

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

01 lipca 2018

  1. Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Benedykta, Patrona Europy.

-w środę: św. Brunona z Kwerfurtu

– w czwartek: świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

-I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych z NS w tym dniu od godz. 9.00 i  spowiedź w Wilczkowie od godz. 17.30.

 

W pierwszą sobotę miesiąca sierpnia czyli 04 sierpnia organizuję pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie i do Legnicy, do kościoła, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny. Koszt: 45 zł. Chętnych zapraszam do zakrystii po mszy św.

Od następnej niedzieli po południu do soboty 14 lipca nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę się zgłaszać do ks. proboszcza z Malczyc.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Damian Tadeusz Bławat w Zaborze Wlk. i Sylwia Dominika Plewińska zam. w Rusku. Zap I.
  2. Łukasz Nowak w Kwietnie i Kaja Rejek zam. w Kwietnie. Zap. I.

 

Mazurowice: Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Leokadia Bąk i Krystyna Wysocka.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Renata Wysocka i Magdalena Waszkowicz

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie pani  Grażyna Dudzińska i Anna Gombrych. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Halina Kufera i Halina Kalarus.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Izabeli Pietrzak i Teresy Majewskiej. O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Krystyny Gronek i Gabrieli Bednarczyk.

Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za ofiarowanie do naszego kościoła nowej pateny i ampułek na wino i wodę.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved