Ogłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIETEJ

 

27.05.2018r.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne:

– We wtorek: św. Urszuli Ledóchowskiej

– I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Spowiedź w Wilczkowie o godz. 17.30. Odwiedziny chorych od godz. 9.00

  1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Wilna w dniach 14- 17 maja. Koszt 570 zł.
  2. W czwartek będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Eucharystia w Wilczkowie zostanie odprawiona               o godz. 1215, po niej wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy. Ze względu na prace remontowe nawierzchni przy ul. Strzegomskiej musimy zmienić trasę procesji. Zostanie ona poprowadzona z kościoła ul. Długą, następnie ul. Mleczarską do kościoła. W tym roku ołtarze przygotują parafianie z każdej miejscowości naszej parafii.

Bardzo proszę o ustrojenie okien naszych domów obrazami i znakami naszej chrześcijańskiej wiary jako świadectwo przyznania się do Chrystusa. Zapraszam wszystkich parafian na tę uroczystość. Zapraszam  także dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w swych strojach, ministrantki i ministrantów. Proszę rodziców o przypomnienie i towarzyszenie dzieciom we Mszy św. i procesji.

 

W następną niedzielę zapraszam kandydatów do s. bierzmowania z klasy                             II gimnazjum i ich rodziców oraz tych, którzy są starsi, a chcieliby przyjąć ten sakrament. Spotkanie odbędzie się w kościele w Wilczkowie o godz. 18.00.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Teresa Cieloch

Marta Cieloch.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Grażyna Goliszewska i Iwona Kosińska

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie pani Bogumiły Dudzińskiej . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Joanny Smolińskiej i Emilii Sipowicz

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ewy Krause i Małgorzaty Zapaśnik.  O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Maria Czerwińskia, Jadwiga Alberska.

Dziękuję  panu Jackowi Porębie i pani Barbarze za uporządkowanie terenu po zwalonym murze przykościelnym.

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved