Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła

04.02.2018.

 

  Od dzisiaj po południu do piątku włącznie nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłosić się do ks. Proboszcza w Malczycach.

 Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. Agaty

– we wtorek: świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

– w  sobotę: św. Scholastyki

 

Msza św. dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych będzie odprawiona w niedzielę                    18 lutego o godz. 15.00 w kościele w Wilczkowie.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Danuta Antkowiak, Mariola Rodzik. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Aneta Waszkowicz i Justyna Matuszkiewicz

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Stanisławy Stodolskiej, Katarzyny Stodlolskiej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Renaty Burdzy i Marzeny Rybczyńskiej.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jolanty Jagielskiej, Jadwigi Rudzkiej. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Stefanii Cieślik i Jadwigi Sulicz.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved