Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Zwykła

28.01.2018.

 

  Od dzisiaj po południu do czwartku włącznie nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłosić się do ks. Proboszcza w Malczycach.

 Wspomnienia liturgiczne:

– w środę: św. Jana Bosko

– w środę: św Błażeja, bpa .

– w  piątek: Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszej parafii będą odprawiane według ustalonego porządku: W Mazurowicach o godz. 1500,  w Rusku o godz. 1600,                     w Kwietnie o godz. 1700, w Wilczkowie o godz. 1800.

 Odwiedziny chorych z NS wyjątkowo w sobotę od godz. 900

Zakończyły się w sobotę odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Dziękuję wszystkim za przyjęcie mnie do swoich domów, za wspólną modlitwę, rozmowę, ofiary pieniężne. Dziękuję za życzliwość okazaną ministrantkom i ministrantom.

 Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Teresa Krent – Niewieściuk i Ewa Krent.    Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Danuta Antkowiak, Mariola Rodzik

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Ziemińskiej i Agnieszki Ziemińskiej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Stanisławy Stodolskiej, Katarzyny Stodlolskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Mariola Brożyna, Wioleta Poręba. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Jolanty Jagielskiej, Jadwigi Rudzkiej.

W zeszłą niedzielę odbyło się spotkanie kolędowe. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Dziękuję także organizatorom i paniom, które upiekły ciasto.

Dziękuję panu Krzysztofowi Dzieciątkowskiemu za wymianę lampy nad ołtarzem. Dziękuję panu Stefanowi Gryczowi i młodzieży z LSO za posprzątanie ozdób choinkowych i szopki bożonarodzeniowej.

 

Pani Sołtys i Rada Sołecka zapraszają  na zabawę karnawałową dla dzieci w Świetlicy Wiejskiej w Wilczkowie 28 stycznia, w niedzielę  od godz.  16.00 do 18.00. Będzie animator prowadzący zabawę, poczęstunek, konkurs na strój.

Pani Sołtys i Rada Sołecka zapraszają  na zabawę karnawałową dla  dorosłych w Świetlicy Wiejskiej  03 lutego, sobota  od godz.  od 20.00. 25 zł. od osoby. W cenie muzyka z DJ Gutix, gorące napoje. Dochód z zabawy jest przeznaczony na sprzęt nagłaśniający do świetlicy..

 

 

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved