ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017r.

32 niedziela zwykła.

Dziś jeszcze  na Mszę św. o godz. 15.00 do Wilczkowa zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

 

Wspomnienia liturgiczne:

–  w poniedziałek: świetych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka,  i Krystyna- pierwszych męczenników Polski

 w czwartek: Rocznica Poświecenia Katedry Wrocławskiej

– w piątek: św. Elżbiety Węgierskiej

– w sobotę: bł. Karoliny Kózkówny

Porządek nabożeństw wspominkowych:

Mazurowice, wtorek o godz. 1630– będą czytane wypominki z ulicy  Łąkowej, Kolejowej i Kolonii,  Rusko, środa   o godz. 1700– będą czytane wypominki z ul. Szkolnej, Polnej, Malczyckiej i  Podleśnej; Kwietno, czwartek  godz. 1630 –będą czytane wypominki z ul. Wspólnej;

Za dwa tygodnie zapraszam wszystkich na uroczystość odpustową 26 listopada w Kwietnie w uroczystość Chrystusa Króla. Eucharystia będzie odprawiona o godz. 1330, przewodniczyć jej będzie ks. Dawid Haszczuk wikariusz parafii w Bierutowie i zarazem nasz parafianin.

 

22 listopada w środę o godz. 19.00 zapraszam wszystkich na spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne z Mszą św. w int. o uzdrowienie w Kwietnie połączoną z modlitwą wstawienniczą. Mszę św. poprowadzi ks. Krystian Charchut, egzorcysta z Wrocławia, który jest także odpowiedzialnym za wspólnotę modlitewna pod nazwą Mamre.Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Małgorzata Matuszkiewicz i rodzinie pani Aleksandra Glista. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Monika Łukawska i rodzinę pani Halina Bubicz

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Danuty Chrząstki    i rodzinę pani Justyny Zadwornej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Krystyny Dziubak i Anny Bączek.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Renaty Puzio  i rodzinę pani Grażyny Jankowicz. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Renaty Bartosz i rodzinę pani Wiesławy Sznajdrowskiej.

 

Rada Kościelna i ks. Proboszcz zapraszają na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w sobotę 25 listopada w świetlicy wiejskiej. Zapisy w sklepie, u pani Katarzyny Obłońskiej. Zabawę  poprowadzi  DJ Gutix.  Wstęp- 30 zł. W cenie kawa i herbata. Dochód z zabawy będzie przeznaczony na remont drzwi wejściowych na chór.

 

 

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved