Ogłoszenia duszpasterskie 08.10.2017r.

27 niedziela zwykła.

Dziś zapraszam  do kościoła w Wilczkowie na odpust parafialny. O godz.1300 rozpocznie się uroczysta Eucharystia, której będzie przewodniczył ks.  kanonik Jan Błąd, który 60 lat temu przyjął świecenia kapłańskie

Przeżywamy dziś  także XVII  Dzień Papieski. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego są słowa: „”Idźmy  naprzód z nadzieją”. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Wspomnienia liturgiczne

–    w poniedziałek: bł. Wincentego Kadłubka

–    w piątek: bł. Honorata Koźmińskiego

Zapraszam na  nabożeństwa różańcowe. Mazurowice 17.00;  Rusko: 1700; Kwietno: 1630 ;  Wilczków: codziennie o godz. 1730.

 Próba scholi w piątek o godz. 18.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie.

 Dziś i  będę przyjmował zapisy i pieniądze  na pielgrzymkę do Trzebnicy w sobotę 14 października. ( autobus, który zawiezie nas do Wrocławia i z Trzebnicy do domu). Koszt autobusy 30 zł. . Autobus najpierw zabierze pielgrzymów z Mazurowic o godz. 505, następnie z Ruska o godz. 510, z Kwietna o 515, i z Wilczkowa o godz. 520.

Zapowiedzi przedślubne:

Damian Fabiszewski za. w Mazurowicach i Kinga Natalia Puzio zam. w Ciechowie. II

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani  Renata Wysocka i rodzinie pani Magdalena Waszkowicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Alina Fabiszewska i rodzinie pani Bernarda Fabiszewska.

.Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Marii Wolaszek i Iwony Rydzanicz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Ewy Wolaszek i rodzinę pani Iwony Wolaszek.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie nowożeńców.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Bożeny Cegłowskiej i rodzinę pani Agnieszki Kuzmy.

W następną niedzielę Msza św. w sobotę o godz. 17.00  

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved