Ogłoszenia duszpasterskie 06.05.2018r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

06.05.2018r.

 

  1. Dziś uroczystość rocznicy I Komunii św. w Wilczkowie o godz. 12.15
  2. Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Stanisława bpa Głównego Patrona Polski

  1. Próba dzieci komunijnych w poniedziałek, 17.00 w Kwietnie
  2. W następną niedzielę uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w kościele w Kwietnie o godz. 12.30. Do I Komunii św. przystąpi 26 dzieci. W sobotę w kościele w Wilczkowie spowiedź dzieci. O godz. 9.00 przychodzą dziewczęta z rodzicami, o godz. 9.20 chłopcy z rodzicami.
  3. Po Mszy św. będę przyjmował pieniądze na pielgrzymkę planowaną w czerwcu do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Wilna.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie

Paweł Edmund Chudziński zam. w  Zagrodnie i Anna Chudzińska zd. Kurek                     zam. w Wilczkowie zap. I.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Czesława Rutowicz i Edyta Radziewicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Marianna Poręba i Renata Słomiana

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzilę rodzinie pani Elżbieta Nowacka Ewa Biedka.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Katarzyna Czarnecka i Aneta Lamch.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła  rodzicom dzieci rocznicowych. O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę Bator Dorota, Topolska Marta.

Mamy nowe oświetlenie prezbiterium. Dziękuję panu Andrzejowi Mazurowi i panu Łukaszowi Szlancie za zamontowanie nowych lamp. Dziękuje także panu Arturowi Zającowi ze Środy Śl. za zaprojektowanie i zakup potrzebnego sprzętu oświetleniowego.

Dziękuję za posprzątanie schowków na różne sprzęty i dekoracje na wieży kościoła.  Pracę tę wykonali w sobotę: panie- Józefa Hołowczak, Jolanta Jagielska, Katarzyna Obłońska, Bartek Obłoński i pan Stefan Grycz.

Bukszpany przyciął pan   Jerzy Mądry , a panie Maria Jagielska i Józefa Hołowczak, Krystyna Obłońska wyplewiły chwasty koło krzyża i posadziły kwiatki. Dziękuje im za tę pracę.

Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00.                    W  piątek i w sobotę po wieczornej Mszy św.

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved