Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2017

31 niedziela zwykła.

Wspomnienia liturgiczne:

 w czwartek: Rocznica Poświecenia Bazyliki Laterańskiej

– w piątek: św. Leona Wielkiego

– w sobotę: św. Marcina z Tours

 

W środę wspólnota modlitewna Mamre zaprasza na Mszę św.  i modlitwę o uzdrowienie do Środy Śl, par. Św. Andrzeja  na godz. 19.00.

W czwartek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.

W następną  niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00 do Wilczkowa zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

Porządek nabożeństw wspominkowych:

Mazurowice: wtorek o godz. 1630– będą czytane wypominki z ulicy  Spółdzielczej i Górnej,  Rusko, środa o godz. 1700– będą czytane wypominki z ul. Głównej; Kwietno, czwartek  o godz. 1630 –będą czytane wypominki z ul. Leśnej, Przelotowej i Górnej; Wilczków, piątek  o godz. 1730 – będą czytane wypominki z ul. Strzegomskiej,  w sobotę o godz. 1730– wypominki z ul. Łącznej i Średzkiej.

 

Za tydzień odbędzie się ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz pomocy chrześcijanom prześladowanym na Bliskim Wschodzie.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Agnieszka Glista i rodzinie pani Edyta Jastrzębska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Aleksandra Glista  i rodzinę pani Małgorzata Matuszkiewicz

.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ewy Plewińskiej i rodzinę pani Beaty Jankowskiej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuty Chrząstki  i rodzinę pani  Justyny Zadwornej.

 

 Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiety Maślanki i rodzinę pani Renaty Mazur.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Renaty Puzio i rodzinę pani Grażyny Jankowicz. Ze względu na święto państwowe proszę o posprzątanie kościoła w piątek po Mszy św.

 Rada Kościelna i ks. Proboszcz zapraszają na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w sobotę 25 listopada w świetlicy wiejskiej. Zapisy w sklepie, u pani Katarzyny Obłońskiej. Zabawę  poprowadzi  DJ Gutix.  Wstęp- 30 zł. W cenie kawa i herbata. Dochód z zabawy będzie przeznaczony na remont drzwi wejściowych na chór.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved