Niedziela Młodych we Wrocławiu

25 marca 2018r. grupa młodzieży z naszej parafii uczestniczyła w Diecezjalnym Dniu Młodych we Wrocławiu. Przyjechała młodzież z całej Archidiecezji Wrocławaskiej. Była to Niedziela Palmowa, więc uczestniczyliśmy najpierw w procesji z palmami z kościoła NMP na Piasku do Katedry Wrocławskiej. Po drodze mogliśmy oglądać inscenizacje wydarzeń z Ewangelii.

W Katedrze uczestniczyliśmy we Mszy św. pod przewodnictwem ks. arcybiskupa Józefa Kupnego. Po Eucharystii zostaliśmy zaproszeni na posiłek przed dom arcybiskupa.

Później uczestniczyliśmy w różnych warsztatach tematycznych. Można było uczestniczyć w modlitwie przed NS, nauczyć  się było nauczyć podstaw języka migowego, tańca liturgicznego, uczestniczyć w różnych spotkaniach, np. z ks. biskupem Jackiem Kicińskim, czy ze znanym raperem ks. Jakubem Bartczakiem.

O godz. 18.00 było błogosławieństwo końcowe i pojechaliśmy do KFC i Mac Donalda 🙂

Cały dzień był udany, dziękuję rodzicom i młodzieży za wspólną modlitwę i spotkanie.

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved