Monitor do wyświetlania pieśni.

W trzecią niedzielę Wielkiego Postu 2015r. w naszym kościele został podłączony monitor do wyświetlania pieśni śpiewanych podczas liturgii. Z tego, co słychać, okazuje się, że to bardzo ważna inwestycja pomagająca w aktywnym uczestnictwie w nabożeństwie, czy Mszy św.

Inicjatywa wyszła od pani Katarzyny Obłońskiej, która w raz z Radą Kościelną i Radą Sołecką zorganizowała zabawę sylwestrową i karnawałową. Dochód był przeznaczony na sfinansowanie tej inwestycji.  Były także indywidualne wpłaty od parafian.Dziękuję im bardzo.

 

 

Słowa podziękowania kieruję także w stronę ks. Zbigniewa Sowińskiego, który pokazał działanie tego zestawu w swoim kościele. Dziękuję panu Dariuszowi Obłońskiemu za wydatną pomoc w realizacji tego projektu ( zamówienie sprzętu, montaż). Dziękuję panu Krzysztofowi Dzieciatkowskiemu i panu Krzysztofowi Lisowi.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved